Przejdź do treści

VI Forum Promocji Województwa Łódzkiego 2012

Już po raz szósty  odbyło się Forum Promocji Województwa Łódzkiego. W dniach 3-5 października 2012 r. w Spale spotkali się przedstawiciele samorządów, instytucji lokalnych, środowisk opiniotwórczych oraz uczelni, aby w sposób aktywny włączyć się w proces budowania marki regionu łódzkiego.

Tegoroczne Forum Promocji to wydarzenie będące częścią  projektu pn.: ?Program kreacji i promocji marki województwa łódzkiego z planem wdrożenia w latach 2012-2016". Głównym celem Forum  było przedstawienie wniosków oraz skonfrontowanie wstępnych założeń strategicznych dla wykreowania marki Łódzkie i wsparcia rozwoju regionalnego  województwa łódzkiego. Podczas spotkania zaprezentowana została identyfikacja wizualna samorządu województwa łódzkiego. Uczestnicy forum mieli okazję wziąć udział w warsztatach, podczas których zastanawiali się m.in. nad obecną pozycją marketingową regionu łódzkiego i jego potencjale turystycznym.

W forum uczestniczyli także przedstawiciele WFOŚiGW w Łodzi: Zastępca Prezesa Zarządu Bohdan Cezary Dzierżek, Dyrektor Biura Barbara Rutkowska oraz Pełnomocnik Zarządu ds. Komunikacji Zewnętrznej Bartosz Domaszewicz.

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.