Przejdź do treści

Szkolenie warsztatowe dla beneficjentów

Szkolenie warsztatowe dla beneficjentów z zakresu Prawa zamówień publicznych w ramach projektów realizowanych z funduszy unijnych
Główny Punkt Informacyjny w Łodzi należący do ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w kolejnych warsztatach z zakresu Prawa zamówień publicznych w ramach projektów realizowanych z funduszy unijnych.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (42) 663 30 28.

Potwierdzenie udziału w szkoleniu następuje poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres szkolenia.rpo@lodzkie.pl.
Formularz oraz program szkolenia są dostępne
na stronie www.rpo.lodzkie.pl  

 Łódź, Urząd Marszałkowski, al. Piłsudskiego 8 (sala 104), 12 października 2012 r., godz. 8.00-16.00

Serdecznie zapraszamy

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.