Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi na Dożynkach Wojewódzkich w Piotrkowie Trybunalskim!

23 września 2012 r. po raz drugi w historii Piotrków Trybunalski był miastem, w którym zorganizowano święto rolników. Głównymi gospodarzami wydarzenia był Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień oraz Starosta Powiatu Piotrkowskiego Stanisław Cubała. Do organizacji dożynek włączyło się także Radio Strefa FM, które obchodziło 20-lecie istnienia.

Powiatowe Święto Plonów cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców jak i osób odwiedzających. Całej imprezie zorganizowanej na terenie lotniska Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej towarzyszyło wiele atrakcji: odwiedzający mogli m.in. zasmakować prawdziwej, wiejskiej żywności przygotowanej przez koła gospodyń wiejskich, zobaczyć wyroby rękodzielnictwa ludowego czy obejrzeć prezentacje sprzętu lotniczego.

Na takim wydarzeniu jak Dożynki Wojewódzkie nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów WFOŚiGW. Nasze stoisko wystawowe cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich gości. Odwiedzający mogli zasięgnąć informacji dotyczących m.in. działalności Funduszu oraz  dofinansowań, jakie Fundusz oferuje Beneficjentom.

Dziękujemy wszystkim gościom za okazanie zainteresowania i odwiedzenie naszego stoiska !

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.