Przejdź do treści

I Targi Ekologicznego Stylu Życia BeECO

Zdjęcie, I Targi Ekologicznego Stylu Życia BeECO
Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że w dniach 12-14.10.2012 r. w Centrum Konferencyjno - Wystawienniczym MTŁ przy al. Politechniki 2 w Łodzi odbędą się I Targi Ekologicznego Stylu Życia BeECO, nad którymi Fundusz objął patronat merytoryczny. W ramach Targów zorganizowany został Konkurs Fotograficzny BĄDŹ EKO czyli ekologia na co dzień, skierowany dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa łódzkiego.

Szczegółowy regulamin Konkursu można znaleźć tutaj:

Regulamin Konkursu Fotograficznego BĄDŹ EKO czyli ekologia na co dzień

 

Do pobrania plakat:

- Plakat konkursu

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.