Przejdź do treści

W Łódzkiem wydajemy najwięcej w kraju na ochronę środowiska

Z najnowszego raportu Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że województwo łódzkie jest najbardziej proekologicznym regionem w Polsce. Kryterium tego swoistego rankingu były wydatki w województwach poniesione na inwestycje służące ochronie środowiska. Łódzkie jest na pierwszym miejscu.

GUS sprawdził, ile w minionym roku wyniosły nakłady m.in. na budowę oczyszczalni ścieków, sieci kanalizacyjne i urządzenia służące redukcji zanieczyszczeń. Z badania wynika, że największych wydatków - ponad 1,5 miliarda zł - dokonano w województwie łódzkim. To ponad 12 procent nakładów poniesionych w całym kraju. Łódzkie wyprzedziło m.in. Mazowsze i Wielkopolskę.

czytaj więcej...

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.