Przejdź do treści

Jarmark Wojewódzki 2012

W dniach 8 - 9 września 2012 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi uczestniczył w 9 Jarmarku Wojewódzkim Mixer Regionalny.

Każdy, kto odwiedził nasze stoisko mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Na najmłodszych czekały konkursy rysunkowe, których teamtyką były zwierzęta i rośliny. Za wykonane prace dzieci otrzymywały zestawy kredek oraz słodycze. Dla dzieci w wieku szkolnym oraz dla młodzieży przygotowano ciekawe konkursy i quizy w wersji elektronicznej. Na zainstalowanych komputerach można było udzielać odpowiedzi na pytania dotyczące otaczającej nas przyrody, jej ochrony i zachodzących w niej zjawisk. Trudniejsze pytania dotyczyły działalności Funduszu, jego Programów Priorytetowych, zasad udzielania wsparcia finansowego oraz wysokości przekazywanych środków na poszczególne dziedziny. Nieprzerwanym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje, których tematyką były odnawialne źródła energii. Każdy mógł spróbować jak można wprawiać w ruch samochodziki i żaglówki płynące po wodzie wykorzystując do tego celu energię świetlną. Na wszystkich uczestników konkursów, quizów i pokazów czekały ciekawe i atrakcyjne nagrody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.