Przejdź do treści

Podpisanie listu intencyjnego przez Beneficjentów POIiŚ w trakcie spotkania w Działoszynie.

W dniu 7 września 2012 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli jednostek zaangażowanych we wdrażanie Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Po raz pierwszy zostało zorganizowane przez jednego z Beneficjentów I osi priorytetowej POIiŚ - Miasto i Gminę Działoszyn.  

Organizacja tego rodzaju spotkań, zgodnie z intencją Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, ma przyczynić się do nawiązania ścisłej współpracy między Beneficjentami w zakresie wymiany informacji i doświadczeń przy realizacji projektów współfinansowanych z funduszy unijnych. W trakcie spotkania przedstawiciele Beneficjentów podpisali list intencyjny. W imieniu Zarządu Funduszu list ten podpisał Bartosz Domaszewicz, Pełnomocnik Zarządu ds. Kontaktów Zewnętrznych. Fundusz reprezentowali także pracownicy Zespołu ds. Funduszy Unii Europejskiej, Aleksandra Ślisińska-Owczarek i Jan Sztaudynger - Kierownik Zespołu.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.