Przejdź do treści

"Kampania antyazbestowa" - cykl seminariów szkoleniowych rozpoczęty

Zdjęcie,
W dniu 04.09.2012 roku w Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK w Łodzi odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu seminariów szkoleniowych projektu „Kampania antyazbestowa" finansowanego w ramach instrumentu finansowego LIFE+ UE i środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Seminarium, które zostało przygotowane przez Federację Zielonych ?GAJA" oraz wojewódzkiego koordynatora działań - Ośrodek Działań Ekologicznych ?Źródła" było skierowane do jednostek samorządu terytorialnego, zarządców nieruchomości oraz do osób fizycznych z terenu Łodzi. Podczas seminarium WFOŚiGW w Łodzi zaprezentował zasady dofinansowania ze środków Funduszu przedsięwzięć związanych z unieszkodliwianiem wyrobów zawierających azbest. W dniu dzisiejszym tj. 5 września 2012 r. odbywa się seminarium w Brzezinach, a następne seminaria zaplanowane są m.in. w Łęczycy (06.09.2012 r.), Sieradzu (25.09.2012 r.), Bełchatowie (26.09.2012 r.) oraz w Tomaszowie Mazowieckim (27.09.2012 r.).

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.