Przejdź do treści

Poszukiwania "EkoBelfra" i "EkoSzkoły" rozpoczęte

Zdjęcie, Poszukiwania
W dniu 3 września 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 152 przy ul. Strzelców Kaniowskich 52/58 w Łodzi odbyła się konferencja prasowa inaugurująca II edycję konkursu "EKOBELFRY".

Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Tomasz Łysek za pośrednictwem mediów zaprezentował Konkurs, zachęcając jednocześnie do udziału w nim nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej i nauk przyrodniczych oraz dyrektorów do zgłaszania własnych placówek oświatowych z terenu woj. łódzkiego.
Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej aktywnych nauczycieli, prowadzących działalność na polu edukacji ekologicznej oraz szkół i przedszkoli propagujących tematykę ochrony środowiska w celu uhonorowania zrealizowanych działań i rozpowszechnienia dobrych przykładów w tym zakresie. Ogólna pula nagród wynosi 95.000,- zł. Zgłoszenia można składać do 12 października 2012 r., rozstrzygnięcie Konkursu i wybór laureatów nastąpi do 23 listopada 2012 r., a uroczystość podsumowania konkursu odbędzie się 6 grudnia 2012 r.

 

 


 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.