Przejdź do treści

"Mixer Regionalny Łódzkie 2012"

Zdjęcie,
Mixer Regionalny Łódzkie 2012 - 9. Jarmark Wojewódzki jest wydarzeniem, które ma na celu tworzenie pozytywnego wizerunku województwa łódzkiego oraz umocnienie identyfikacji mieszkańców z regionem. 
Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 7 - 9 września 2012 r. na terenie kompleksu wystawienniczego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, znajdującego się przy ulicy Ks. Skorupki 21 w Łodzi. Wydarzenie tradycyjnie będzie składać się z części wystawienniczej, podczas której w ciągu dwóch dni zaprezentuje się 140 wystawców z Polski i zagranicy, jak również z części artystycznej, w ramach której wystąpią popularne zespoły rockowe, reggae i bluesa, grupy dziecięce, orkiestra Teatru Wielkiego oraz wiele innych. Tegoroczni wystawcy zaprezentują się zgodnie z przynależnością terytorialną, tj. powiaty oraz wszystkie gminy i miasta znajdujące się na ich terenie będą miały możliwość promocji własnego dorobku na wspólnej przestrzeni wystawienniczej. Oprócz jednostek samorządu terytorialnego regionu łódzkiego, w ramach imprezy swoje walory zaprezentują: regiony partnerskie województwa łódzkiego, przedstawiciele województw z całej Polski, instytucje kultury, parki krajobrazowe, etc.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi podczas tegorocznego "Mixera" zaprezentuje na swoim stoisku ciekawe pokazy dot. odnawialnych źródeł energii oraz przeprowadzi wiele atrakcyjnych konkursów, quizów dla dzieci i młodzieży. Pracownicy Funduszu będą udzielać informacji dotyczących zasad udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi.Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.