Przejdź do treści

Konkurs dla najlepszych EkoBelfrów i EkoSzkoły

Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty! Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie „EkoBelfry 2011” przygotowanym specjalnie dla aktywnych nauczycieli prowadzących działalność na polu edukacji ekologicznej oraz placówek oświatowych propagujących tematykę ochrony środowiska.   

Konkurs przeznaczony jest dla szkół publicznych i niepublicznych: przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i zespołów szkół. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród dwóch kategorii: Ekobelfer oraz Ekoszkoła.

Łączna pula nagród przeznaczona do rozdysponowania wynosi 76.000 zł.

Do pobrania:

Regulamin konkursu
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.