Przejdź do treści

Planowane ogłoszenie konkursów z dziedziny edukacji ekologicznej konkursów w 2012 r.

Uprzejmie informujemy, iż w roku 2012 WFOŚiGW w Łodzi planuje ogłoszenie konkursów z dziedziny Edukacja Ekologiczna na następujące zadania:
  1. utworzenie ogródków dydaktycznych przy szkołach i przedszkolach - termin ogłoszenia:styczeń 2012 r.
  2. zaplanowanie i utworzenie pracowni przyrodniczej ?Moja idealna ekopracownia" - konkurs dla szkół z woj. łódzkiego - termin ogłoszenia: luty 2012 r.
  3. wydanie albumu promującego walory przyrodnicze woj. łódzkiego - termin ogłoszenia: czerwiec 2012 r.

Jednocześnie informujemy, iż wnioski z dziedziny Edukacja Ekologiczna, które nie kwalifikują się do rozpatrywania w ramach ww. planowanych konkursów, można składać w trybie ciągłym do dnia 30.09.2012r.

Regulaminy ww. konkursów wraz z formularzami wniosków będą dostępne na stronie internetowej Funduszu w zakładce ?Konkursy".

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.