Przejdź do treści

Seminarium szkoleniowe w zakresie gospodarki odpadami

W dniu 16.07.2012 roku, w sali Sejmiku Województwa Łódzkiego przy ul. Piłsudskiego 8 odbędzie się seminarium szkoleniowe pt. "System Regionalnych Rozwiązań w gospodarce odpadami komunalnymi".

Seminarium wpisuje się w cykl 12 wojewódzkich seminariów, realizowanych w ramach ogólnopolskiego projektu szkoleniowego dla administracji samorządowej pt. "Regionalny System Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Polsce". Celem strategicznym projektu jest realizacja zobowiązań określonych w przepisach oraz programach krajowych i dyrektywach unijnych, w tym szczególnie w Krajowym Planie Gospodarki Odpadami i Wojewódzkich Planach Gospodarki Odpadami, poprzez zwiększenie aktywność środowisk odpowiedzialnych za gospodarkę odpadami na terenie gmin polskich.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.