Przejdź do treści

Patronat Honorowy Zarządu WFOŚiGW w Łodzi

Informujemy, że Zarząd WFOŚiGW w Łodzi wprowadził do obowiązywania „Procedurę postępowania w sprawie objęcia przedsięwzięcia Patronatem Honorowym przez Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi".

Zgodnie z "Procedurą", aby ubiegać się o objęcie przedsięwzięcia Honorowym Patronatem Zarządu Funduszu, należy złożyć wypełniony wniosek w Biurze Funduszu nie później niż 30 dni przed planowaną datą realizacji przedsięwzięcia. Objęcie Patronatem Honorowym zobowiązuje Wnioskodawcę do złożenia sprawozdania z przebiegu przedsięwzięcia nie później niż do 30 dni od jego zakończenia.

Treść "Procedury", formularz obowiązującego wniosku oraz sprawozdania z przebiegu przedsięwzięcia umieszczone są tutaj.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.