Przejdź do treści

Prace nad planem zadań ochronnych ptaków Doliny Przysowy i Słudwi trwają

W dniu 31 lipca 2012 r. odbyło się spotkanie Zespołu Lokalnej Współpracy w ramach prac nad sporządzanym projektem planu zadań ochronnych obszaru specjalnej ochrony ptaków Doliny Przysowy i Słudwi PLB100003.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Łodzi i Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Warszawie wraz z Biurem Urządzania Lasu Geodezji Leśnej Oddział w Warszawie w Domu Kultury w Zdunach. W spotkaniu uczestniczył Z-ca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi p. Cezary Dzierżek, który zajął stanowisko w sprawie możliwości wsparcia przez WFOŚiGW w Łodzi tych działań.

 

 

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.