Przejdź do treści

Prace nad planem zadań ochronnych ptaków Doliny Przysowy i Słudwi trwają

W dniu 31 lipca 2012 r. odbyło się spotkanie Zespołu Lokalnej Współpracy w ramach prac nad sporządzanym projektem planu zadań ochronnych obszaru specjalnej ochrony ptaków Doliny Przysowy i Słudwi PLB100003.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Łodzi i Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Warszawie wraz z Biurem Urządzania Lasu Geodezji Leśnej Oddział w Warszawie w Domu Kultury w Zdunach. W spotkaniu uczestniczył Z-ca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi p. Cezary Dzierżek, który zajął stanowisko w sprawie możliwości wsparcia przez WFOŚiGW w Łodzi tych działań.

 

 

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.