Przejdź do treści

Zostań Przyjacielem przyrody!

Zdjęcie, Zostań Przyjacielem przyrody!
W dniu 1 sierpnia 2012 roku w Parku im. ks. Józefa Poniatowskiego w Łodzi odbyła się konferencja prasowa inaugurująca IV edycję konkursu "STRAŻNIK SIEDLISK PRZYRODNICZYCH" pod hasłem "Zostań przyjacielem przyrody".

W spotkaniu udział wzięli Hieronim Andrzejewski, Sekretarz Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Łodzi oraz Andrzej Czapla, Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi, którzy za pośrednictwem mediów zaprezentowali Konkurs i zachęcali do udziału w nim mieszkańców Województwa Łódzkiego.


Celem konkursu jest promowanie działań służących zachowaniu dziedzictwa przyrodniczego regionu, w szczególności ochronie cennych siedlisk przyrodniczych oraz siedlisk rzadkich i chronionych gatunków roślin, zwierząt i grzybów. Laureatom zostaną wręczone nagrody pieniężne, których łączna wartość wynosi 40.000 zł.

Terminarz IV edycji Konkursu:

- przyjmowanie kart zgłoszeniowych - do 19 października 2012 r.
- rozstrzygnięcie Konkursu i wybór laureatów - do 15 listopada 2012 r.
- uroczystość podsumowania konkursu - do 6 grudnia 2012 r.

Do pobrania:

- Regulamin Konkursu Strażnik 2012
- Karta zgloszeniowa-Konkurs Stranik 2012
- Plakat_Straznik_Przyrody 

Konferencja odbyła się w zielonej scenerii Parku im. księcia Józefa Poniatowskiego w Łodzi

W briefingu udział wzięli Dyrektor Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich,Hieronim Andrzejewski oraz Zastępca Prezesa WFOŚiGW
w Łodzi, Andrzej Czapla.

Plakat promujący konkurs "Strażnik Siedlisk Przyrodniczych".


Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.