Przejdź do treści

Szkolenie beneficjentów POIiŚ

Zdjęcie, Szkolenie beneficjentów POIiŚ
Szkolenie dla beneficjentów POIiŚ zakończone W dniu 17 lutego br. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi odbyło się szkolenie nt.: „Wyodrębnionej ewidencji księgowej w projektach współfinansowanych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko”. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni beneficjenci z Aleksandrowa Łódzkiego, Działoszyna, Konstantynowa Łódzkiego, Rawy Mazowieckiej, Ozorkowa oraz z Opoczna a także pracownicy Funduszu zaangażowani w realizację tych projektów. Gości powitał Z-ca Prezesa WFOŚiGW Pan Zbigniew Stasiak nadzorujący w Funduszu działania związane z wdrażaniem funduszy unijnych.


Tematyką szkolenia był cel, podstawy prawne i sposoby prowadzenia wyodrębnionej ewidencji księgowej, w zgodzie z regulacjami polskimi oraz wytycznymi Programu. Słuchacze mogli dowiedzieć się o kwestiach szczegółowych związanych z prawidłowym prowadzeniem księgowości dla projektów współfinansowanych z POIiŚ oraz o konsekwencjach błędów w tym zakresie. Szkolenie spotkało się z dużym zainteresowaniem, co przełożyło się na ilość zadawanych pytań i wysoką ocenę merytoryczną w ankietach.

  

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.