Przejdź do treści

Skrajem dróg

Zdjęcie, Skrajem dróg
We wtorek, 7 sierpnia w Galerii Fotografii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego odbył się wernisaż promujący album fotograficzny p.n. „Skrajem dróg. Krajobraz i przyroda ziemi łódzkiej". Głównym zamierzeniem twórców tego wyjątkowego wydawnictwa było ukazanie piękna i niepowtarzalności walorów przyrodniczych województwa łódzkiego.
„Skrajem dróg". Wyjątkowe fotografie przyrody z łódzkiego
We wtorek, 7 sierpnia w Galerii Fotografii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego odbył się wernisaż promujący album fotograficzny p.n. „Skrajem dróg. Krajobraz i przyroda ziemi łódzkiej".

Głównym zamierzeniem twórców tego wyjątkowego wydawnictwa było ukazanie piękna i niepowtarzalności walorów przyrodniczych województwa łódzkiego.

Barbara Rutkowska, Dyrektor Biura WFOŚiGW w Łodzi w krótkim wystąpieniu złożyła gratulacje na ręce prezesa ŁTF, pana Sławomira Grzanka podkreślając wysoki poziom artystyczny prezentowanych prac oraz wyraziła satysfakcję, iż „WFOŚiGW w Łodzi może brać udział przy wspieraniu projektów tak pięknie ukazujących atrakcyjność i wyjątkowość przyrody występujących na terenie województwa łódzkiego".

Wnioskodawca, Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne, zajęło I miejsce w konkursie na dotacje na zadania z dziedziny Edukacja Ekologiczna pt. „Promocja walorów przyrodniczych województwa łódzkiego poprzez wydawnictwa albumowe" uzyskując tym samym wsparcie finansowe WFOŚiGW w Łodzi na wydanie albumu.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.