Przejdź do treści

"System Regionalnych Rozwiązań w gospodarce odpadami komunalnymi" - seminarium szkoleniowe

Zdjęcie,
W dniu 16.07.2012 roku w sali Sejmiku Województwa Łódzkiego odbyło się seminarium szkoleniowe pt. „System Regionalnych Rozwiązań w gospodarce odpadami komunalnymi”. Było to już jedenaste z zaplanowanego cyklu 12 wojewódzkich seminariów, realizowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Komunalnych Związków Gmin w ramach ogólnopolskiego projektu

szkoleniowego dla administracji samorządowej pod patronatem Ministra Środowiska pt. "Regionalny System Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Polsce". Projekt dofinansowany jest ze środków NFOŚiGW w Warszawie. Z-ca Prezesa Zarządu Cezary Dzierżek i Małgorzata Skupińska - Kierownik Zespołu Obsługi i Oceny Wniosków zaprezentowali zebranym zasady finansowania inwestycji w gospodarce odpadami na poziomie regionalnym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Prezentacje z seminarium dostępne będą na stronie www.oskzg.pl

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.