Przejdź do treści

"System Regionalnych Rozwiązań w gospodarce odpadami komunalnymi" - seminarium szkoleniowe

Zdjęcie,
W dniu 16.07.2012 roku w sali Sejmiku Województwa Łódzkiego odbyło się seminarium szkoleniowe pt. „System Regionalnych Rozwiązań w gospodarce odpadami komunalnymi”. Było to już jedenaste z zaplanowanego cyklu 12 wojewódzkich seminariów, realizowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Komunalnych Związków Gmin w ramach ogólnopolskiego projektu

szkoleniowego dla administracji samorządowej pod patronatem Ministra Środowiska pt. "Regionalny System Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Polsce". Projekt dofinansowany jest ze środków NFOŚiGW w Warszawie. Z-ca Prezesa Zarządu Cezary Dzierżek i Małgorzata Skupińska - Kierownik Zespołu Obsługi i Oceny Wniosków zaprezentowali zebranym zasady finansowania inwestycji w gospodarce odpadami na poziomie regionalnym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Prezentacje z seminarium dostępne będą na stronie www.oskzg.pl

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.