Przejdź do treści

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ “INNOWACJA KLUCZEM DO SUKCESU”

Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny wraz z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. mają przyjemność zaprosić do udziału w konferencji “Innowacja kluczem do sukcesu”, oficjalnie inaugurującej projekt realizowany w ramach Działania 3.1. “Inicjowanie działalności innowacyjnej" Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Celem konferencji jest przedstawienie możliwości tworzenia nowych przedsiębiorstw działających w oparciu o innowacyjne rozwiązania w ramach środków pomocowych Unii Europejskiej. Konferencja odbędzie się w dniu 21 maja 2009 roku w SPORT Hotel – Centrum Sportu i Kongresu w Bełchatowie.

Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny wraz z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. mają przyjemność zaprosić do udziału w konferencji Innowacja kluczem do sukcesu”, oficjalnie inaugurującej projekt realizowany w ramach Działania 3.1. “Inicjowanie działalności innowacyjnej" Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Celem konferencji jest przedstawienie możliwości tworzenia nowych przedsiębiorstw działających w oparciu o innowacyjne rozwiązania w ramach środków pomocowych Unii Europejskiej.

Konferencja odbędzie się w dniu 21 maja 2009 roku w SPORT Hotel – Centrum Sportu i Kongresu w Bełchatowie.

Zaproszenie:POBIERZ PLIK
Program konferencji: POBIERZ PLIK
Formularz zgłoszeniowy: POBIERZ PLIK
Opis projektu: POBIERZ PLIK

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 15 maja br. Za rejestrację uczestników konferencji odpowiada pan Krzysztof Kałużny: k_kaluzny@larr.lodz.pl, tel. 0-42 664-37-96, faks. 0-42 664 37 50.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.