Przejdź do treści

Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I osi priorytetowej

Ministerstwo Środowiska zaprasza potencjalnych beneficjentów I osi priorytetowej POIiŚ na szkolenie dotyczące przygotowania wniosków dla projektów z zakresu gospodarki wodno – ściekowej w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM, które będą ubiegać się o dofinansowanie w trybie konkursowym. Szkolenie odbędzie się w dniach 12-13 lutego br., w Warszawie, w hotelu Kyriad Prestige, ul. Towarowa 2.

Ministerstwo Środowiska zaprasza potencjalnych beneficjentów I osi priorytetowej POIiŚ na szkolenie dotyczące przygotowania wniosków dla projektów z zakresu gospodarki wodno ? ściekowej w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM, które będą ubiegać się o dofinansowanie w trybie konkursowym.
Szkolenie odbędzie się w dniach 12-13 lutego br., w Warszawie, w hotelu Kyriad Prestige, ul. Towarowa 2.

  • ? Program szkolenia
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia wyżywienie. Dojazd i zakwaterowanie we własnym zakresie.
  • ? Formularz zgłoszeniowy
  • ? Mapa dojazdu

Formularz zgłoszenia należy przesłać do dnia 9 lutego br. na numer faksu (0-22) 57 92 629 lub na adres poczty elektronicznej:Iwona.burakowska@mos.gov.pl.
Informacji związanych ze szkoleniem udziela Iwona Burakowska (tel. 0-22 822 49 35) oraz Marcin Górecki (tel. 0-22 823 42 19).
Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W ramach jednego projektu można zgłosić maksymalnie 2 osoby. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji listy uczestników.
Zapraszamy beneficjentów, którzy jeszcze nie uczestniczyli w naszych szkoleniach.
Informacja o szkoleniu zamieszczona jest na stronie internetowej: www.ekoportal.pl .

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.