Przejdź do treści

SZKOLENIE DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW I i IIOSI POIiŚ

Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I i II osi priorytetowej PO Iiś – “Ocena oddziaśywania na środowisko jako warunek uzyskania funduszy unijnych w ramach I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i środowisko”.  
Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi organizuje w dniu 15 grudnia 2008 r. szkolenie pt. “Ocena oddziaływania na środowisko jako warunek uzyskania funduszy unijnych w ramach I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko”.
Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla potencjalnych beneficjentów Programu Operacyjnego “Infrastruktura i Åšrodowisko I i II osi priorytetowej” i ma na celu przybliżenie problematyki związanej z przeprowadzeniem postępowania w sprawie oceny oddziaływania na środowisko na gruncie obowiązującego prawa unijnego i polskiego.
 


Miejsce szkolenia:

Hotel Savoy, sala konferencyjna K – 1, I piętro, ul. Traugutta 6, Łódź

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o kwalifikacji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji listy uczestników.
Uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa na załączonym formularzu do dnia 12.12.2008 r. do godziny 14:00 na adres mailowy ajozwiak@wfosigw.lodz.pl lub faxem na numer 042 636 22 54 z dopiskiem “Zgłoszenie udziału w szkoleniu 15 grudnia 2008 r.”

 

Szkolenie jest bezpłatne.

 

 

Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I i II osi priorytetowej POIiŚ współfinansowane w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i środowisko.


Formularz zgłoszeniowy można pobrać TUTAJ
Harmonogram Szkolenia można pobrać TUTAJ

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.