Przejdź do treści

EGZAMIN NA PEŁNOMOCNIKA DS. REALIZACJI PROJEKTU (MAO)

Informujemy potencjalnych beneficjentów PO Infrastruktura i środowisko, że będzie istniaśa możliwośę zdania testu na Peśnomocnika ds. realizacji projektu (MAO) podczas odbywajęcych się w dniach 27-30.10.2008 r. targów POLEKO. Egzamin ten będzie można zdawaę na stoisku Ministerstwa środowiska.
Wszystkie informacje nt. trybu powoływania pełnomocników oraz wzór CV znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska w zakładce EKOPORTAL pod następującymi adresami:

http://www.ekoportal.pl/jetspeed/portal/portal/Fundusze_UE/POIiS/weryfikacja_mao.psml

oraz

http://www.ekoportal.pl/jetspeed/portal/portal/Fundusze_UE/POIiS/powolywanie_mao.psml

Zachęcamy przyszłych wnioskodawców projektów infrastrukturalnych w ramach POIiŚ
o zgłaszanie kandydatów na to stanowisko, którzy mogliby przystąpić do egzaminu w w/w terminie.
Szczegółowe informacje można również uzyskać w Ministerstwie Środowiska pod nr telefonu: 022 57 92 513

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.