Przejdź do treści

SZKOLENIE

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 25, 26 września 2008 r. w Łodzi odbyło się szkolenie na temat Praktycznych aspektów udzielania zamówieł publicznych z uwzględnieniem zmian ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Celem nowelizacji PZP jest odformalizowanie procedur udzielania zamówień publicznych oraz wyeliminowanie uregulowań zakwestionowanych przez Komisję Europejską jako niezgodnych z dyrektywami.
W szkoleniu udział wzięli potencjalni i obecni beneficjenci I i II osi priorytetowej PO IiŚ oraz pracownicy WFOŚiGW w Łodzi. Wykładowcą była Radca Prawny prowadząca Kancelarię, praktyk specjalizujący się w zamówieniach publicznych od 1996 roku, szkoleniowiec, autorka publikacji z zakresu zamówieł publicznych posiadająca praktykę w występowaniu przed Zespołami Arbitrów, Krajową Izbą Odwoławczą oraz w reprezentowaniu w postępowaniu skargowym przed Sądami Okręgowymi.

Celem szkolenia było poinformowanie o aktualnych regulacjach prawnych dotyczących przygotowania przetargów, wymiana doświadczeł i poglądów na temat najważniejszych problemów, jakie stanowią zagrożenie dla realizacji tych inwestycji.

Przypominamy że Wykładowca udziela bezpłatnych porad telefonicznych z zakresu zamówieł publicznych osobom uczestniczącym w szkoleniu.


Szkolenie było współfinansowane ze środków Funduszu Spójności w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

zdjŁ?cieZdjŁ?ciezdjŁ?cie

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.