Przejdź do treści

SZKOLENIE DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW I OSI POIiś

Ministerstwo środowiska zaprasza potencjalnych beneficjentów I osi priorytetowej PO Iiś na szkolenie dotyczęce przygotowania wniosków dla projektów z zakresu gospodarki wodno – ściekowej w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM, które będę ubiegaę się o dofinansowanie w trybie konkursowym.
Szkolenie odbędzie się w dniach 22-23 września br., w Warszawie, w hotelu Radisson Sas.

program szkolenia dostępny na stronach ekoportal - dokument pdf

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Organizator zapewnia wyżywienie. Dojazd i zakwaterowanie we własnym zakresie.
Pobierz formularz zgłoszeniowy pdf ze strony organizatora.

Formularz zgłoszenia należy przesłać do dnia 15 września br. na numer faksu (0-22) 57 92 629 lub na adres poczty elektronicznej: marcin.gorecki@mos.gov.pl.

Informacji związanych ze szkoleniem udziela Aleksandra Soroczyńska (tel. 0-22 57 92 689) oraz Marcin Górecki (tel. 0-22 57 92 649)

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbą miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W ramach jednego projektu można zgłosić maksymalnie 2 osoby. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji listy uczestników.
Zapraszamy beneficjentów, którzy jeszcze nie uczestniczyli w naszych szkoleniach.
 
 
 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.