Przejdź do treści

SZKOLENIE DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW I i II OSI PRIORYTETOWEJ POIiŚ

Szkolenie dla potencjalnych beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ – „Praktyczne aspekty udzielania zamówieł publicznych z uwzględnieniem zmian ustawy Prawo zamówień publicznych” .Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi organizuje w dniach 25-26 września 2008 r. szkolenie pt. „Praktyczne aspekty udzielania zamówieł publicznych z uwzględnieniem zmian ustawy Prawo zamówieł publicznych” .
Miejsce szkolenia:

LLOYD WOODLEY Centrum Języka Angielskiego przy ul. Narutowicza 86 w Łodzi.

Koszt szkolenia jest bezpłatny. Jednocześnie informujemy, iż WFOŚiGW w Łodzi nie zapewnia noclegu dla uczestników szkolenia oraz nie refunduje kosztów dojazdu na szkolenie.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie max dwóch osób z Pałstwa instytucji. O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji listy uczestników.
Uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeł uczestnictwa na załączonym formularzu do dnia 5.09.2008 r. na adres mailowy jsztaudynger@wfosigw.lodz.pl lub faxem na numer 042 636 22 54  z dopiskiem ?Zgłoszenie udziału w szkoleniu 25-26 września 2008 r.?.

Szkolenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej

Formularz zgłoszeniowy można pobrać TUTAJ.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.