Przejdź do treści

Kolejne potwierdzenie dofinansowania projektu z Funduszu Spójności w województwie łódzkim

25.01.2012 Kolejne potwierdzenie dofinansowania projektu z Funduszu Spójności w województwie łódzkim   Pragniemy poinformować, że w związku ze wzrostem alokacji dostępnej w ramach działania 1.1. POIiŚ przeprowadzono kolejną aktualizację listy rankingowej dla konkursu nr 6/POIiŚ/1.1/11/2009. W związku z powyższym Ministerstwo Środowiska wydało Potwierdzenie w sprawie przyznania dofinansowania z Funduszu Spójności dla projektu „Budowa infrastruktury wodno – ściekowej na terenie gminy Opoczno”.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.