Przejdź do treści

Podsumowanie spotkań nt. promocji projektów unijnych

Zakończył się cykl spotkań informacyjnych na temat promocji projektów z Funduszy Europejskich na lata 2007 – 2013. Wraz z pracownikami Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego, Łódzkiej Agencji Rynku Rolnego udało się przeprowadzić 5 spotkań, w których uczestniczyli obecni i potencjalni beneficjenci poszczególnych programów realizowanych w ramach Narodowej Strategii Spójności. Dzięki informacjom zdobytym podczas spotkań, uczestnicy mają szansę uniknąć błędów popełnianych przy przygotowywaniu promocji projektu, a potencjalni wnioskodawcy dowiedzieli się z czego wynika i dlaczego tak ważna jest promocja inwestycji współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

 


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.