Przejdź do treści

Szkolenie dla beneficjentów POiIŚ

W dniu 7 listopada odbyło się drugie w tym roku szkolenie organizowane przez WFOŚiGW w Łodzi dla Beneficjentów PO IiŚ. Tym razem uczestnicy zapoznali się z obsługą Generatora Wniosków o Płatność. Spotkanie służyło zapoznaniu się z metodą sporządzania Wniosków o płatność za pomocą Generatora, który zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Środowiska zastąpi wersję elektroniczną wniosku przekazywaną do tej pory na płycie CD.

  Organizacja szkolenia dla beneficjentów współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy Technicznej POIiŚ.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.