Przejdź do treści

Nowe zalecenia IZ PO IiŚ

Instytucja Zarządzająca PO IiŚ wydała Zalecenia dot. interpretacji zapisów „Wytycznych w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach PO IiŚ”:

1) Zalecenia Nr 15 dotyczące interpretacji pkt 6.4.2 ?Wytycznych?? ? Roboty dodatkowe oraz inne wydatki wynikające ze zwiększenia wartości zamówień podstawowych albo udzielenia zamówień w trybach niekonkurencyjnych?

2) Zalecenia Nr 16 dotyczące interpretacji zasady jawności przedstawionej w podrozdziale 5.5 pkt 4 lit. a ?Wytycznych ??

Powyższe dokumenty znajdują się na stronie internetowej www.pois.gov.pl w zakładce Dokumenty i Wytyczne

Do pobrania:
Wytyczne w zakresie kwalifikowania Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko? z dn. 21.06.2011
Zalecenia IZ PO IiŚ Nr 15
Zalecenia IZ PO IiŚ Nr 16

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.