Przejdź do treści

Konkurs ?Fundusze Unii Europejskiej pokolorują naszą gminę ? w poszukiwaniu śladów inwestyc

W dniu 14 czerwca 2011 r. odbyło się podsumowanie konkursu o nagrodę Prezesa WFOŚiGW w Łodzi pn.: „Fundusze Unii Europejskiej pokolorują naszą gminę – w poszukiwaniu śladów inwestycji ekologicznych Unii Europejskiej”. Spośród nadesłanych prac przez dzieci i młodzież z gmin województwa łódzkiego, gdzie realizowane są projekty w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach i grupach wiekowych. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pełni rolę Instytucji Wdrażającej dla projektów realizowanych m.in. na terenie Brzezin, Ozorkowa, Działoszyna, Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego, Rawy Mazowieckiej, Opoczna i Radomska.
Autorzy nagrodzonych prac zostali zaproszeni na uroczyste zakończenie konkursu, w trakcie którego wręczono dyplomy i atrakcyjne nagrody. Uczestnicy konkursu będą mogli rozwijać swój talent m.in. za pomocą nowych cyfrowych aparatów fotograficznych. 

Zastępca Prezesa WFOŚiGW w Łodzi Pan Zbigniew Stasiak podsumował konkurs i podziękował za przesłane prace. Prezes Funduszu Pan Tomasz Łysek pogratulował młodym twórcom ciekawych pomysłów oraz zachęcał do aktywnego udziału w budowie poczucia odpowiedzialności za stan otaczającego nas środowiska.

Wyniki konkurs:

I kategoria: prace plastyczne w formie rysunkowej lub malarskiej z zastosowaniem dowolnej techniki.

Grupa wiekowa klasy 0-3

I miejsce ? Katarzyna Winiarska
II miejsce ? Lidia Wodzicka
III miejsce ? Krystian Śmiałek
Wyróżnienia ? Maja Wijata, Aleksandra Kawecka, Laura Bujnowicz, Oskar Wybrański


Grupa wiekowa klasy 4-6

I miejsce ? Natalia Sibilska
II miejsce ? Natalia Ambroziak
III miejsce ? Natalia Sitarek
Wyróżnienia ? Paulina Popecka, Mateusz Majchrzak, Weronika Kołodziej


II kategoria: prace fotograficzne uczniów gimnazjum

I miejsce ? Weronika Knap
II miejsce ? Paweł Borowiecki
III miejsce ? Aneta Wijata
Wyróżnienia ? Anna Ziębicka, Damian Piekarski, Aleksandra SieczkaFinał Konkursu ?Fundusze Unii Europejskiej pokolorują naszą gminę
? w poszukiwaniu śladów inwestycji ekologicznych Unii Europejskiej?


Laureaci konkursu byli mile zaskoczeni nagrodami, które otrzymali.


Laureaci chętnie wypowiadali się na temat udziału w konkursie.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.