Przejdź do treści

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU O NAGRODĘ PREZESA WFOŚIGW W ŁODZI PN.: „FUNDUSZE UNII EUROPEJSKIEJ POKOLORUJĄ NASZĄ GMINĘ – W POSZUKIWANIU ŚLADÓW INWESTYCJI EKOLOGICZNYCH UE”
Informujemy, że uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w dniu 14 czerwca 2011 r. o godzinie 14:00 w Regionalnej Izbie Budownictwa zlokalizowanej przy ulicy Łąkowej 11. (patrz plan)


Konkurs współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.