Przejdź do treści

Wyniki Konkursu o Nagrodę Prezesa WFOŚiGW w Łodzi pn.: ?FUNDUSZE UNII EUROPEJSKIEJ POKOLORUJĄ NASZĄ GMINĘ- W POSZUKIWANIU ŚLADÓW INWESTYCJI EKOLOGICZNYCH UE?

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje że spośród nadesłanych prac dzieci i młodzieży z gmin województwa łódzkiego gdzie realizowane są projekty w ramach PO IiŚ, dla których WFOŚiGW w Łodzi pełni rolę Instytucji Wdrażającej (Gmina: Brzeziny, Ozorków, Działoszyn, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Opoczno, Radomsko) na Konkurs pn. „Fundusze Unii Europejskiej pokolorują naszą gminę – w poszukiwaniu śladów inwestycji ekologicznych UE”, wyłoniono następujących zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.