Przejdź do treści

EMISJA 6 SPOTÓW TELEWIZYJNYCH PROMUJĄCYCH PROJEKTY REALIZOWANE W RAMACH I OSI PRIORYTETOWEJ PO IIŚ W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM

Przez 6 kolejnych niedziel od 22.05.2011 r. do 26.06.2011 r. wyemitowane zostaną na antenie TVP Łódź o godz. 19.50 krótkie filmy nt. inwestycji realizowanych na terenie województwa łódzkiego finansowanych z funduszy Unii Europejskiej w ramach I osi Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko tj. z zakresu gospodarki wodno-ściekowej.
Każdy z 6 odcinków poświęcony będzie jednemu z projektów, dla których Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pełni rolę Instytucji Wdrażającej i będzie zawierał informację na temat planowanych kosztów i rezultatów ich realizacji. 
Zapraszamy do oglądania !


Wykonanie i emisja materiału filmowego są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.