Przejdź do treści

EMISJA 6 SPOTÓW TELEWIZYJNYCH PROMUJĄCYCH PROJEKTY REALIZOWANE W RAMACH I OSI PRIORYTETOWEJ PO IIŚ W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM

Przez 6 kolejnych niedziel od 22.05.2011 r. do 26.06.2011 r. wyemitowane zostaną na antenie TVP Łódź o godz. 19.50 krótkie filmy nt. inwestycji realizowanych na terenie województwa łódzkiego finansowanych z funduszy Unii Europejskiej w ramach I osi Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko tj. z zakresu gospodarki wodno-ściekowej.
Każdy z 6 odcinków poświęcony będzie jednemu z projektów, dla których Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pełni rolę Instytucji Wdrażającej i będzie zawierał informację na temat planowanych kosztów i rezultatów ich realizacji. 
Zapraszamy do oglądania !


Wykonanie i emisja materiału filmowego są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.