Przejdź do treści

KONKURS BOMB(K)OWY

Ministerstwo Środowiska ogłosiło konkurs dla Instytucji Wdrażających w sektorze środowiska oraz beneficjentów na najładniejsza ozdobę choinkową. Ozdoby powinny kojarzyć się z ochroną środowiska oraz instytucją je zgłaszającą. Technika wykonania ozdoby jest dowolna. Uwaga! Termin wpływu zgłoszeń konkursowych upływa 30 listopada br. O udziale w konkursie decyduje data wpłynięcia przesyłki do Ministerstwa Środowiska. Zwycięskie prace zostaną wykorzystane do stworzenia elektronicznej kartki świątecznej.

Zadanie konkursowe:
Wykonanie ozdoby choinkowej nawiązującej do ochrony środowiska i instytucji zgłaszającej

Zasady konkursu:
1. Adresatami konkursu są Instytucje Wdrażające w sektorze środowiska i beneficjenci środowiskowych osi PO IiŚ.
2. Każda instytucja wykonuje jedną ozdobę choinkową.
3. Ozdoby muszą być przesłane do siedziby Ministerstwa Środowiska w opakowaniu ochronnym, gwarantującym, że ozdoba nie zostanie uszkodzona w trakcie transportu.
4. Prace z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć na adres : Ministerstwo Środowiska, Departament Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, ul. Wawelska 52/54, 00-922 Warszawa, z dopiskiem ?Bomb(k)owy konkurs?
5. Termin nadsyłania prac: 30 listopada 2010 r.- decyduje data dotarcia ozdoby do Ministerstwa Środowiska! Nadesłane prace nie podlegają zwrotowi.
6. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 6 grudnia 2010 r.
7. Oceny prac dokona, powołana przez organizatora komisja konkursowa
8. Nagrodzone prace zostaną wykorzystane do stworzenia elektronicznej kartki świątecznej
9. Wszelkich informacji związanych z konkursem udziela Aleksandra Soroczyńska, tel. (22) 57 92 689, e-mail: aleksandra.soroczynska@mos.gov.pl
10. Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Środowiska, Departament Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Konkurs jest współfinansowany ze środków Funduszu Spójności w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo TUTAJ

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.