Przejdź do treści

Udział WFOŚiGW w Łodzi w VII edycji Jarmarku Wojewódzkiego

W dniach 4-5 września 2010 r. WFOŚiGW w Łodzi uczestniczył w siódmej edycji Jarmarku Wojewódzkiego, imprezy promocyjnej Województwa Łódzkiego. Wzdłuż Piotrkowskiej (na odcinku od al. Mickiewicza do ul. Narutowicza) rozstawione zostały stoiska 140 gmin, powiatów, miast, instytucji oraz organizacji pozarządowych. Każdy region przygotował atrakcje

Po oficjalnym otwarciu Jarmarku przez Marszałka Województwa Łódzkiego ? Pana Włodzimierza Fisiaka, wśród dźwięków muzyki Perfectu, Normalsów i Proletaryatu Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zapraszał do odwiedzenia swojego stoiska. Mieszkańcy Łodzi i okolic mieli możliwość porozmawiać z pracownikami Funduszu i uzyskać informacje o zasadach dofinansowania zadań ze środków Funduszu w formie dotacji, pożyczek i dopłat do oprocentowania kredytów oraz rozliczaniu projektów. Pracownicy Zespołu ds. Funduszy Unii Europejskiej udzielali informacji o realizowanych projektach dla których WFOŚiGW pełni rolę Instytucji Wdrażającej oraz o planowanych naborach wniosków na zadania dofinansowane ze środków Funduszu Spójności.
Żywe zainteresowanie wzbudziły również filmy przybliżające walory przyrodnicze naszego województwa oraz inwestycje proekologiczne współfinansowane ze środków unijnych. Młodzi miłośnicy przyrody wzbogacili swoją wiedzę podczas konkursu plastycznego oraz quizu z wiedzy o ekologii. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.