Przejdź do treści

Sprzedaż majątku

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oferuje do sprzedaży samochód osobowy marki Citroen Xara Picasso; rok produkcji - 2000; pojemność silnika 1749 cm3; kolor zewnętrzny ? ciemny granatowy metalik
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oferuje do sprzedaży samochód osobowy marki Citroen Xara Picasso; rok produkcji - 2000; pojemność silnika 1749 cm3; kolor zewnętrzny – ciemny granatowy metalik; cena wywoławcza – 4.200,00 (słownie: cztery tysiące dwieście złotych). Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert pisemnych do kancelarii Funduszu do dnia 22 września 2008 r. do godz. 16.00. Kryterium wyboru oferty będzie jej cena. W przypadku złożonych równorzędnych ofert o wyborze decydować będzie termin złożenia oferty.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.