Przejdź do treści

Publikacja zestawienia naruszeń

Publikacja zestawienia naruszeń ustawy Prawo zamówień publicznych popełnionych przez beneficjentów Funduszu Spójności i Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz wyników kontroli przeprowadzonych w 2009 r. dot. zamówień współfinansowanych ze środków UE
Na stronie internetowej Ministerstwo Rozwoju Regionalnego opublikowane zostały w/w dokumenty:

1. Zestawienie naruszeń:
http://www.pois.gov.pl/Dokumenty/Lists/Dokumenty%20programowe/Attachments/111/Wykaz_naruszen_PZP_20100325_Final.pdf 2. Wyniki kontroli:
http://www.pois.gov.pl/Dokumenty/Lists/Dokumenty%20programowe/Attachments/111/Wykaz_naruszen_PZP_20100325_Final.pdf

Zapraszamy do lektury i wykorzystania w praktyce.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.