Przejdź do treści

Podsumowanie szkolenia

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w dniu 22 marca 2010 r. przeprowadził szkolenie pt „Wybrane aspekty dotyczące zarządzania projektem współfinansowanym ze środków PO IiŚ”.Szkolenie poruszało tematykę dot. wybranych aspektów instytucjonalnych, organizacyjnych i prawnych zarządzania projektem, identyfikacją wymagań związanych z wypełnianiem warunków umowy o dofinansowanie. Szczegółowo omówiono zarządzanie zasobami ludzkimi, czasem, kosztami, zamówieniami oraz ryzykiem. Szkolenie przeznaczone było dla beneficjentów I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w dniu 22 marca 2010 r. przeprowadził szkolenie pt ?Wybrane aspekty dotyczące zarządzania projektem współfinansowanym ze środków PO IiŚ?.

Szkolenie poruszało tematykę dot. wybranych aspektów instytucjonalnych, organizacyjnych i prawnych zarządzania projektem, identyfikacją wymagań związanych z wypełnianiem warunków umowy o dofinansowanie. Szczegółowo omówiono zarządzanie zasobami ludzkimi, czasem, kosztami, zamówieniami oraz ryzykiem. Szkolenie przeznaczone było dla beneficjentów I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Uczestniczyło w nim 35 osób. Podczas wykładów i warsztatów uczestnicy otrzymali możliwość pozyskania praktycznej wiedzy, niezbędnej na etapie planowania i realizacji projektów.

Ewentualne pytania dotyczące zagadnień związanych z tematyką szkolenia można kierować do trenera, Pana Bartosza Supła, tel kontaktowy: (42) 661 11 08, adres e-mail: bartosz.supel@phin.pl

Szkolenie dla beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ współfinansowane w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i ŚrodowiskoPani Barbara Robak ? Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi wraz z trenerem: Panem Bartoszem Supłem witają zgromadzonych uczestników szkolenia.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.