Przejdź do treści

SZKOLENIE DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW I I II PRIORYTETU PO IIŚ

Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi organizuje w dniu 22 marca 2010 r. szkolenie pt “Wybrane aspekty dotyczące zarządzania projektem współfinansowanym ze środków PO IiŚ”.     Szkolenie przeznaczone jest dla beneficjentów I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę niezbędną na etapie planowania i realizacji projektów. Ponadto będą mieli możliwość konsultacji z wykładowcą zagadnień, które budzą wątpliwości przy realizacji projektów realizowanych w ramach PO, a których znajomość jest niezbędna w procesie wdrażania unijnych projektów.

Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi organizuje w dniu 22 marca 2010 r. szkolenie pt “Wybrane aspekty dotyczące zarządzania projektem współfinansowanym ze środków PO IiŚ”.

 

 

Szkolenie przeznaczone jest dla beneficjentów I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę niezbędną na etapie planowania i realizacji projektów. Ponadto będą mieli możliwość konsultacji z wykładowcą zagadnień, które budzą wątpliwości przy realizacji projektów realizowanych w ramach PO, a których znajomość jest niezbędna w procesie wdrażania unijnych projektów.

 

Miejsce szkolenia: Hotel Mazowiecki, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57, 90-640 Łódź

Ze względu na ograniczona ilość miejsc, o kwalifikacji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji listy uczestników.

Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszeń uczestnictwa na załączonym formularzu do dnia 17.03.2010 r. na adres mailowy mparulska@wfosigw.lodz.pl lub faksem na numer (42) 636 22 54.

Szkolenie jest bezpłatne.

Szkolenie dla beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ współfinansowane w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko

 

Formularz zgłoszeniowy można pobrać TUTAJ

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.