Przejdź do treści

AKTUALIZACJA SZCZEGÓŁOWEGO OPISU PRIORYTETÓW PO IiŚ

Nastąpiła aktualizacja Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wprowadzone zmiany miały na celu w szczególności dostosowanie zapisów dokumentu do zmienionych przepisów Ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych. Aktualizacja dotyczy również załączników nr 2,3 i 4 do dokumentu. Obowiązująca wersja Szczegółowego Opisu Priorytetów PO IiŚ wraz z załącznikami jest dostępna w Portalu Funduszy Europejskich.

Nastąpiła aktualizacja Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Operacyjnego Infrastruktura
i Środowisko. Wprowadzone zmiany miały na celu w szczególności dostosowanie zapisów dokumentu do zmienionych przepisów
Ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych.

Aktualizacja dotyczy również załączników nr 2,3 i 4 do dokumentu.

Obowiązująca wersja Szczegółowego Opisu Priorytetów PO IiŚ wraz z załącznikami jest dostępna
w
Portalu Funduszy Europejskich.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.