Przejdź do treści

Zalecenia Ministerstwa Rozwoju Regionalnego dotyczące oceny dokumentacji środowiskowej

Informujemy, że Ministerstwo Rozwoju Regionalnego opublikowało nowe zalecenia dotyczące interpretacji pojęcia „zezwolenie na inwestycję” na potrzeby wypełnienia formularza wniosku o dofinansowanie w części dotyczącej Oceny Oddziaływania na Środowisko (załącznik 1) oraz wymogów stawianych beneficjentom ubiegającym się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z zakresu oceny dokumentacji środowiskowej oraz celów kontroli procedur środowiskowych (załącznik 2).  

Informujemy, że Ministerstwo Rozwoju Regionalnego opublikowało nowe zalecenia dotyczące interpretacji pojęcia ?zezwolenie na inwestycję? na potrzeby wypełnienia formularza wniosku o dofinansowanie w części dotyczącej Oceny Oddziaływania na Środowisko (załącznik 1) oraz wymogów stawianych beneficjentom ubiegającym się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej z zakresu oceny dokumentacji środowiskowej oraz celów kontroli procedur środowiskowych (załącznik 2).

Zalecenia dotyczące wypełniania formularza wniosku o dofinansowanie w zakresie Oceny Oddziaływania na Środowisko zostały opracowane przez Instytucję Zarządzającą w związku z pismem Komisji Europejskiej z dnia 20.10.2009 r. i zostaną formalnie wprowadzone do wytycznych Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w sprawie Oceny Oddziaływania na Środowisko.

Zwracamy się z prośbą o stosowanie zaleceń Instytucji Zarządzającej od dnia ich opublikowania.

Zalecenia Ministerstwa Rozwoju Regionalnego znajdziecie Państwo tutaj /plik do pobrana/

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.