Przejdź do treści

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA BENEFICJENTÓW INFRASTRUKTURA I ŚRODOWISKO

Ministerstwo Środowiska zaprasza beneficjentów projektów, dla których podpisano już umowę o dofinansowanie na II międzynarodową konferencję beneficjentów PO Infrastruktura i Środowisko w sektorze środowiska pn. „Dbając o zieloną przyszłość- fundusze UE w sektorze środowiska”, która odbedzie się w dniach 7- 8 grudnia 2009 r. w Krakowie, pod patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska, Pana Stanisława Gawłowskiego.

Ministerstwo Środowiska zaprasza beneficjentów projektów, dla których podpisano już umowę o dofinansowanie na II międzynarodową konferencję beneficjentów PO Infrastruktura i Środowisko w sektorze środowiska pn. ?Dbając o zieloną przyszłość- fundusze UE w sektorze środowiska?, która odbedzie się w dniach 7- 8 grudnia 2009 r. w Krakowie, pod patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska, Pana Stanisława Gawłowskiego.

Konferencja ma na celu omówienie obecnego stanu wdrażania projektów, wymianę doświadczeń pomiędzy beneficjentami, a także prezentację Państwa osiągnięć związanych z realizacją projektów.

W konferencji, na zaproszenie ministerstwa, wezmą udział przedstawiciele wszystkich instytucji zaangażowanych we wdrażanie projektów w ramach programu, w tym również przedstawiciele Komisji Europejskiej, a także beneficjenci z innych krajów członkowskich.

Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zgłoszenia należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 listopada 2009 r na adres mailowy:
Mateusz.Andrzejewski@mos.gov.pl

Szczegółowe informacje o konferencji zamieszczone na stronie internetowej:
http://www.mos.gov.pl/artykul/70_infrastruktura_i_srodowisko/10247_ii_miedzynarodowa_konferencja_dla_beneficjentow_dbajac_o_zielona_przyszlosc_fundusze_ue_w_sektorze_srodowiska.html

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.