Przejdź do treści

PODRĘCZNIK WDRAŻANIA

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego opracowało, we współpracy z innymi instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Podręcznik Wdrażania – Przewodnik po Programie Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko.  

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego opracowało, we współpracy z innymi instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Podręcznik Wdrażania ? Przewodnik po Programie Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko.

Podręcznik Wdrażania przedstawia w przejrzysty sposób najważniejsze informacje na temat systemu wdrażania Programu i charakterystycznych dla niego zasad a jednocześnie wskazuje, gdzie osoby zainteresowane mogą znaleźć bardziej szczegółowe informacje. Dokument zawiera informacje m.in. o aktach prawnych i dokumentach programowych obowiązujących w ramach PO IiŚ, systemie instytucjonalnym, przygotowaniu projektów, ocenie i wyborze wniosków, finansowaniu programu, działaniach informacyjnych i promocyjnych.

Podręcznik ma jedynie charakter informacyjny i pomocniczy, co oznacza, że jego treść jest wtórna w stosunku do wytycznych i innych dokumentów. Dokument ten nie stanowi źródła obowiązków dla jakiejkolwiek instytucji zaangażowanej w proces wdrażania PO IiŚ.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.