Przejdź do treści

Linki

Instytucja zarządzająca Ministerstwo Rozwoju Regionalnego Instytucja pośredniczącaMinisterstwo Środowiska Instytucje wdrażająceNarodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki WodnejWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w BiałymstokuWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w GdańskuWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KatowicachWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KielcachWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KrakowieWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w LublinieWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w OlsztynieWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w OpoluWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w PoznaniuWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w RzeszowieWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w SzczecinieWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ToruniuWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w WarszawieWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we WrocławiuWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze Oficjalne strony Unii Europejskiej:   Unia Europejska on-lineReprezentacja Komisji Europejskiej w Polsce Portal Funduszy Europejskich 2007- 2013 Fundusze EuropejskieProgram Operacyjny Infrastruktura i ŚrodowiskoGenerator wniosków    

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.