Przejdź do treści

Pliki do pobrania

Informacji o wydaniu przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ?Przewodnika dla Beneficjenta Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko? ?Przewodnik dla Beneficjenta Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Największe zagrożenia w procedurze udzielania zamówień publicznych.?   Harmonogram konkursów na 2010 r. i 2011 r.       Podręcznik Wdrażania – Przewodnik po Programie Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko.   Vademecum Beneficjenta dużego projektu w ramach PO IiŚ   Biuletyn Informacyjny Programu Infrastruktura i Środowisko - 3/2009 (listopad 2009 r.)     Biuletyn Informacyjny Programu Infrastruktura i Środowisko - 2/2009   Biuletyn Informacyjny Programu Infrastruktura i Środowisko - 1/2009   Formularz wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko Instrukcja do wypełnienia formularza wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko Wzory umów o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko (POIiŚ) Zakres studium wykonalności dla projektów realizowanych w ramach Osi Priorytetowej I - Gospodarka wodno-ściekowa Zakres studium wykonalności dla projektów realizowanych w ramach Osi Priorytetowej II - Gospodarka odpadami i ochrona powierzchni ziemi Metodyka wyznaczania w ramach aglomeracji zakresu sieci kanalizacyjnej, która może być objęta finansowaniem z Funduszu Spójności Pobierz załącznik Metodyka szacowania dochodów do dyspozycji gospodarstwa domowego Pobierz załącznik Analiza efektywności kosztowej w oparciu o wskaźnik dynamicznego kosztu jednostkowego Pobierz załącznik   Przewodnik po analizie kosztów i korzyści Podręcznik zarządzania projektem infrastrukturalnym PO IiŚ          

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.