Przejdź do treści

Wstrzymany nabór wniosków o dotację z dziedziny Edukacji Ekologicznej

Uprzejmie informujemy, iż w roku bieżącym został wstrzymany nabór wniosków o dotację z dziedziny Edukacji Ekologicznej na zadania związane z produkcją i emisją audycji radiowych i telewizyjnych. Zgodnie z decyzją Zarządu tego typu zadania będą rozpatrywane wyłącznie w trybie konkursowym. Szczegółowe informacje będą umieszczane na stronie internetowej Funduszu i dostępne w zakładce „Dla Wnioskodawców” - „Konkursy”.
Uprzejmie informujemy, iż w roku bieżącym został wstrzymany nabór wniosków o dotację z dziedziny Edukacji Ekologicznej na zadania związane z produkcją i emisją audycji radiowych i telewizyjnych.
Zgodnie z decyzją Zarządu tego typu zadania będą rozpatrywane wyłącznie w trybie konkursowym. Szczegółowe informacje będą umieszczane na stronie internetowej Funduszu i dostępne w zakładce „Dla Wnioskodawców” - „Konkursy”.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.