Przejdź do treści

Oczyszczalnia ścieków w miejscowości Zachorzów Kolonia wraz z siecią kanalizacji sanitarnej i przyłączami

Nazwa Inwestycji: Oczyszczalnia ścieków w miejscowości Zachorzów Kolonia wraz z siecią kanalizacji sanitarnej i przyłączami ETAP I ACzas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2011Adres inwestycji: Kozenin, Owadów, Psary, Zachorzów Kolonia, Gmina Sławno, powiat opoczyński, województwo łódzkie
Nazwa Inwestycji: Oczyszczalnia ścieków w miejscowości Zachorzów Kolonia wraz z siecią kanalizacji sanitarnej i przyłączami ETAP I A
Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2011
Adres inwestycji: Kozenin, Owadów, Psary, Zachorzów Kolonia, Gmina Sławno, powiat opoczyński, województwo łódzkie
Koszt inwestycji: 5.562.262,25 zł
Dofinansowanie WFOŚiGW w Łodzi: 556.226,00 zł
Opis inwestycji: W ramach inwestycji wybudowane zostaną: oczyszczalnia ścieków, sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej (4.819,8 mb) i tłocznej (3.764,3 mb), sieciowe przepompownie ścieków (5 szt.), przykanaliki (odcinek od sieci kanalizacyjnej do granicy nieruchomości lub studzienki włączeniowej - 2.033,2 mb), przyłącza (odcinek od studzienki włączeniowej lub granicy posesji do budynku - 1.456,3 mb) wykonane przez gminę Sławno w ramach wydatków niekwalifikowanych, zasilanie energetyczne przepompowni ścieków 218,00 mb, zasilanie elektroenergetyczne podstawowe i rezerwowe oczyszczalni ścieków, sieć wodociągowa zaopatrująca w wodę teren oczyszczalni, drogi i place manewrowe na terenie oczyszczalni ścieków, droga dojazdowa do oczyszczalni, odprowadzenie ścieków oczyszczonych do odbiornika.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.