Przejdź do treści

Budowa oczyszczalni ścieków i kanalizacji w Słupi

Nazwa Inwestycji: Budowa oczyszczalni ścieków i kanalizacji w SłupiCzas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2011Adres inwestycji: Słupia, Gmina Słupia, powiat skierniewicki, województwo łódzkie
Nazwa Inwestycji: Budowa oczyszczalni ścieków i kanalizacji w Słupi
Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 ? zakończenie 2011
Adres inwestycji: Słupia, Gmina Słupia, powiat skierniewicki, województwo łódzkie
Koszt inwestycji: 6.648.422,95 zł
Dofinansowanie WFOŚiGW w Łodzi: 2.282.000,00 zł
Opis inwestycji: Zadanie polega na budowie: kanalizacji sanitarnej, przepompowni sieciowych ścieków w ilości 5 szt. oraz przyłączy kanalizacji sanitarnej w ilości 64 szt. realizowanych poza przedmiotowym zadaniem przez właścicieli nieruchomości, oczyszczalni ścieków o przepustowości średniej 100 m3/d.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.