Przejdź do treści

Budowa oczyszczalni ścieków i kanalizacji w Słupi

Nazwa Inwestycji: Budowa oczyszczalni ścieków i kanalizacji w SłupiCzas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2011Adres inwestycji: Słupia, Gmina Słupia, powiat skierniewicki, województwo łódzkie
Nazwa Inwestycji: Budowa oczyszczalni ścieków i kanalizacji w Słupi
Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 ? zakończenie 2011
Adres inwestycji: Słupia, Gmina Słupia, powiat skierniewicki, województwo łódzkie
Koszt inwestycji: 6.648.422,95 zł
Dofinansowanie WFOŚiGW w Łodzi: 2.282.000,00 zł
Opis inwestycji: Zadanie polega na budowie: kanalizacji sanitarnej, przepompowni sieciowych ścieków w ilości 5 szt. oraz przyłączy kanalizacji sanitarnej w ilości 64 szt. realizowanych poza przedmiotowym zadaniem przez właścicieli nieruchomości, oczyszczalni ścieków o przepustowości średniej 100 m3/d.
Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.