Przejdź do treści

Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków w Poświętnem

Nazwa Inwestycji: Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków w PoświętnemCzas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2010Adres inwestycji: Poświętne, Gmina Poświętne, powiat opoczyński, województwo łódzkie
Nazwa Inwestycji: Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków w Poświętnem
Czas trwania inwestycji: rozpoczęcie 2010 – zakończenie 2010
Adres inwestycji: Poświętne, Gmina Poświętne, powiat opoczyński, województwo łódzkie
Koszt inwestycji: 2.682.000,00 zł
Dofinansowanie WFOŚiGW w Łodzi: 402.300,00 zł
Opis inwestycji: Zadanie polega na rozbudowie i przebudowie oczyszczalni ścieków mechaniczno-biologicznej o przepustowości 150 m3/d. Oczyszczanie ścieków odbywać się będzie w trzech stopniach: oczyszczanie mechaniczne - pierwszego stopnia, biologiczne - drugiego stopnia i biologiczne (hydrobotaniczne) - trzeciego stopnia.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.